نرم افزار CRM

چرا استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند؟

  • ۲ تیر ۱۳۹۹
  • 94
  • 1579
چرا استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند؟

قبل از آنکه توضیح دهیم چرا استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند، بهتر است به مزایای استفاده از این نرم‌افزار در کسب و کارها توجه داشته باشید!

نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری بازبرخوردها و تعاملاتی را که از مشتریان گرفته می‌شود، تحلیل و مدیریت می‌کند تا با بهبود نوع ارتباط با مشتری، وفاداری مشتری به کسب و کار را افزایش دهد.

این رویکرد، رویکردی پویاست و مفهومی جدید را به روی کسب و کارها باز می‌کند. مطالعات متعددی به آثار استفاده از نرم‎افزار CRM در کسب و کارهای مختلف پرداخته‌اند و همگی آنها بر این امر تاکید می‌ورزند که اگر این نرم‌افزار به درستی نصب و پیاده‌سازی شود سود کسب و کار را افزایش می‌دهد.

در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چرا استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند؟!. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای نصب و پیاده‌سازی این نرم‌فزار در استارت‌آپ خود تصمیم بگیرید.

هرجا که صحبت از مشتری است، وجود نرم‌افزار CRM ضروری است!

هرجا که صحبت از مشتری است، وجود نرم‌افزار CRM ضروری است!

بهتر است بگوییم تمامی کسب و کارهای بزرگ و کوچک و استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند. این امر دلایل متفاوتی دارد که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم:

  • درک نقطه نظر مشتری اغلب کار دشواری است. دلیل این امر سو مدیریت زنجیره مدیریت ارتباط با مشتری است. نرم‌افزار CRM در این مورد اطمینان حاصل می‌کند که تمامی ارتباطات با مشتری به خوبی مدیریت شده‌اند و هیچ موردی از دست خارج نشده است. همین امر یکی از مهم‌ترین دلایلی است که سبب می‌شود استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز داشته باشند.
  • احراز هویت استارت‌آپ بخش بسیار مهمی درروند شناخته شدن برند به شمار می‌رود. این امر در تعامل با مشتری جدید اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. نرم‌افزار CRM با هماهنگ کردن روند فروش و مدیریت اجزای مختلف ارتباط با مشتری به ساده‌سازی روند کاری در استارت‌آپ کمک می‌کند.
  • نرم‌افزار CRM یک نرم‌افزار ابری است و در این مورد اطمینان حاصل می‌کند که اطلاعات همیشه در دسترس هستند. در نتیجه مهم نیست شما در کجا هستید، زیرا از هر نقطه‌ای می‌توانید به این نرم‌افزار متصل شوید. همچنین این نرم‌افزار قابلیت استفاده در موبایل را نیز دارد. همین امر دلیل مهمی مبنی بر نیاز استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM است.

نرم‌افزار CRM سبب رشد استارت‌آپ‌ها می‌شود!

نرم‌افزار CRM سبب رشد استارت‌آپ‌ها می‌شود!

نرم‌افزار CRM به استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند تا اطلاعات خود را در مورد مشتریانشان که بخش مهمی ازهویت هر استارت‌آپی به شمار می‌روند، به روز نگه دارند. به همین دلیل استارت‌آپها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند تا جریانات کاری را خودکار سازند.

  • این نرم‌افزار به استارت‌آپ کمک می‌کند تا با استفاده از اپ‌های هوشمند رشد کنند و با کمک اطلاعات به روزی که دارند برای جذب بیشتر مشتریان قدم بردارند.
  • این سیستم مقیاس‌پذیر در این مورد اطمینان حاصل می‌کند که شما در دنیای پررقابتی امروزی تصمیمات اشتباه نگیرید و با اتخاذ تصمیمات درست به زودی به برندی شناخته‌شده تبدیل شوید.

استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM برای تحول نیاز دارند!

استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM برای تحول نیاز دارند!

وجود نرم‌افزار CRM سبب می‌شود کارهای سنتی اداری مانند کاغذ و قلم از استارت‌آپ حذف شوند و جریان کاری روان‌تر گردد. اغلب استارت‌آپ‌ها نمی‌خواهند یک جریان کاری را دنبال کنند و دایما به فکر تغییر و تحول هستند. این نرم‌افزار با بهینه‌سازی فرصتهای مختلف به رشد استارت‌‌آپ کمک می‌کند.

نرم‌افزار CRM به سرعت داده‌ها را تحلیل می‌کند و فرصتی را برای ارتباط سریعتر با مشتریان فراهم می‌سازد. همچنین استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند تا بتوانند از پلت‌فرم موجود در این نرم‌افزار برای ارتباط قوی با مشتریان و رشد ایده‌های خود استفاده کنند.

وجود تمامی اطلاعات زیر یک سقف و تحلیل سریع آنها یکی از موارد بسیار مهمی است که سبب می‌شود تمامی استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز داشته باشند. این فرصت تنها با استفاده هوشمندانه از این نرم‌افزار به دست می‌آید.

نرم‌افزار CRM و استارت‌آپ‌ها

نرم‌افزار CRM و استارت‌آپ‌ها

در یک استارت‌آپ توجه اصلی به سوی یافتن مشتریان معطوف است. رشد و پروش این ارتباط نقش بسیار مهمی در شناخته‌شدن برند خواهد داشت. مطالعات اثربخشی استفاده از نرم‌افزار CRM را در استارت‌آپ‌ها تایید کرده‌اند.

در یک مطالعه نشان داده شد که کمپانی‌های بزرگ و کوچک می‌توانند به ۵۲% رشد بعد از استفاده از نرم‌افزار CRM دست پیدا کنند.

نرم‌افزار CRM با ابزارهای متفاوت یکپارچه می‌شود. این ویژگی که انعطاف پذیری بالای این نرم‌افزار را می‌رساند، به مشتریان بیشتر کمک می‌کند. در واقع با استفاده از این نرم‌افزار مشتریان بالقوه می‌توانند از تمامی کانالهای ارتباطی به سوی استارت‌آپ شما بیایند و همین امر سبب می‌شود در کوتاه مدت به اهداف مدنظر خود برسید.

اگر از منظر دیگری به نیاز استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM دقت کنیم، متوجه می‌شویم که با ارائه گزارشهای متنوع کاری استارت‌آپ از جهات مختلف مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین میزان رشد استارت‌آپ در نمودارهای گرافیکی قابل مشاهده است. شما به راحتی می‌توانید با تیم فروش و بازاریابی خود در این رابطه جلسات مشاوره بگذارید و برای رشد استارت‌آپ تصمیم بگیرید.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

تا بدینجا به این موضوع پرداختیم که چرا استارت‌آپ‌ها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند. استارت‌آپ‌ها بخش مهمی از دنیای کسب و کار به شمار می‌روند و استفاده از نرم‌افزارهای مناسب، آنها را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد.

اما باید به این نکته توجه داشته باشید وقتی این نرم‌افزار می‌تواند موثر باشد که به خوبی اجرا و پیاده‌سازی شود. به همین دلیل باید از شرکتهای معتبر برای نصب و اجرای این نرم‌افزار مشاوره بگیرید.

شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در زمین نصب و اجرای این نرم‌افزار در صنایع مختلف آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان خود است.

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید