پارمیسافت

طراحی فروشگاه اینترنتی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

  • ۱۳۹۷/شهریور/۲
  • 70
فروشگاه اینترنتی

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی از چه مزایایی بهره‌مند می شویم؟

انرژی کمتری صرف می کنیم

جای اینکه روزی چندین بار توضیحات تکراری به مشتریان بدهیم یک بار توضیحات کامل را مینویسیم تا هزاران بار دیده شود.

سیستم‌سازی

سیستم‌سازی کمک می‌کند کسب‌و‌کار بدون دخالت ما پیش برود.

زمان بیشتری داریم

دیگه نیاز نیست تمام وقت در مغازه حضور داشته باشیم یا اینکه به شعبات مختلف سرک بکشیم. میتوانیم زمان بیشتری را کنار خانواده باشیم.

فروش زیاد با سرمایه گزاری کم

فروشگاه های اینترنتی در مقایسه با مغازه ها نیاز به سرمایه گزاری سنگینی ندارند. پس شما با حداقل سرمایه هم میتوانید صاحب یک فروشگاه شوید.

برای ارائه کالا محدود به مکان خاصی نیستیم

بجای اینکه فقط به مشتریان حضوری بفروشیم، می توانیم به سراسر دنیا بفروشیم.

برای فروش محدودیت زمان نداریم

طبق تجربه بیشتر خرید های اینترنتی بین ساعات ۱۰شب الی ۲ شب انجام می شود.

در شرایط بد اقتصادی هم میتوان پول درآورد

تفاوتی نمیکند نرخ ارز چقدر افزایش پیدا میکنید، شما می توانید با تبلیغات صحیح و برنامه ریزی دقیق همیشه سود کنید.

کمتر هزینه میکنیم و پول بیشتری صرفه جویی میکنیم

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم علاوه بر صرفه جویی در هزینه های ماهانه مغازه شما در هزینه استخدام کارمندان و کارگران هم صرفه جویی می کنید. یعنی با تعداد کمتر نیروهای انسانی سود بیشتری می توانید کسب کنید.

فروشگاه اینترنتی

مزیت اصلی داشتن فروشگاه اینترنتی

با یک بررسی ساده میتوان متوجه شد در سالهای اخیر کسب و کاراهایی که پول فراوانی بدست آورده اند از طریق فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن به این موفقیت رسیده اند.

اگر عده‌ای موفق شده‌اند پس شما هم می‌توانید!

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خودتان را از اغلب کارآفرینان متمایز کنید و لذت فروش اینترنتی به سراسر دنیا را تجربه کنید. اگر افرادی در این زمینه بسیار موفق هستند، پس شما هم می‌توانید!

اگر من مغازه داشته باشم برایم میصرفد فروشگاه اینترنتی بزنم؟

قطعا بله! فرض می کنیم شما یک یا چند شعبه فروش لوازم خانگی دارید. به احتمال خیلی زیاد در خیابانی که مشغول فعالیت هستید رقبایی دارید که کسب درآمد شمارا تحت تاثیر قرار دادند و همچنین فروشگاه های اینترنتی که دقیقا همان اجناس شمارا با قیمت بالاتر می فروشند و مردم از آنها خرید می کنند!

منظور از فروشگاه اینترنتی دقیقا چیست؟

یک فروشگاه اینترنتی دقیقا مانند یک فروشگاه واقعی عمل می کند. شما اجناستان را با تعداد و قیمت مشخص در فروشگاه قرارد می دهید. میتوانید برای اجناستان تخفیف در نظر بگیرید یا به اشخاص مشخصی تخفیف دهید. با این تفاوت که پول شارژ، برق، آب، گاز، اجاره و سایر هزینه های مغازه را نزد خود ذخیره می کنید.

چرا مردم با اینکه می دانند قیمت یک فروشگاه اینترنتی از مغازه بیشتر است بازهم خرید می کنند؟

زیرا مردم راحتی را دوست دارند. مردم بروز بودن را دوست دارند و علاقه مند به استفاده از تکنولوژی هستند. دیگر لازم نیست که برای خرید هرچیزی از خانه خارج شده و ساعتها در ترافیک بمانند. مردم حاضرند کمی گرانتر خرید کنند ولی بتوانند طبق برنامه ریزی که خودشان مشخص می کنند کالا به دستشان برسد.

فروشگاه اینترنتی

طراحی یک فروشگاه اینترنتی چقدر زمانبر است؟

زمان طراحی سایت فروشگاهی بسته نوع خواسته شما می باشد. هرچه شما خواسته های پیچیده تری از نظر طراحی و امکانات داشته باشید، زمان بیشتری برای پیاده سازی نیاز است. ولی معمولا بین ۳هفته الی ۸هفته پروژه انجام می شود.

هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت فروشگاهی بسته به خواسته شما متغییر است. هرچه خواسته شما پیچیده تر باشد قیمت افزایش می یابد. برای اطلاع از قیمت می توانید به پایین همین صفحه مراجعه نمایید.

هزینه به چه صورت دریافت می شود؟ امکان پرداخت اقساطی وجود دارد؟

روند کاری ما اینگونه است که نیمی از مبلغ پروژه را در زمان عقد قرارداد دریافت می کنیم و نیمی دیگر را در زمان تحویل پروژه. اما اگر شما شرایط خاصی دارید و یا سوالی در ذهنتان ایجاد شده لطفا با شماره تلفن: ۰۲۱۶۶۱۲۳۰۱۲ تماس بگیرید.

برای طراحی از قالب های رایگان و آماده استفاده می کنید؟

خیر ما از قالبهای رایگان و آماده استفاده نمی کنیم. سبک کار ما این گونه است که بر اساس نیاز های شما، استاندارد های روز و تعاملاتی که طی جلسات آشنایی برگزار می گردد طراحی را انجام می دهیم.

چگونه سایت ما به صفحه اول گوگل می آید؟

برای اینکه در صفحه اول گوگل دیده شوید اصطلاحا باید سایتتان سئو شود. برای انجام کار سئو نیاز به قرارداد جداگانه ای هست که دراین قرارداد ما تضمین می دهیم به نتیجه مدنظر برسید. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه سئو مراجعه نمایید.

خرید هاست و ثبت دامنه چگونه انجام می شود؟

شما می توانید به صورت مستقیم خودتان دامنه و هاست را ثبت و تهیه کنید که دراین صورت ما مسئولیتی در قبال سرعت پایین هاست نخواهیم داشت. در صورتی که بخواهید ما برای شما این کار را انجام دهیم، دامنه را به نام شما شخص حقیقی یا حقوقی ثبت می نماییم و هزینه اضافه ای بابت این موضوع دریافت نمی کینم.