نرم افزار CRM

آشنایی با مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس !

  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
  • 96
  • 1831
مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس

امروزه استفاده از نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری پایه و اساس روند کاری در بسیاری از مدارس موفق به شمار می‌رود. نرم‌افزار CRM در مدارس می‌تواند به ساده‌سازی کارها کمک کند و همین امر سبب می‌شود مدیران و معلمان بتوانند تنها بر آموزش و امور مهم تحصیلی تمرکز داشته باشند.

در مدارس اطلاعات دانش‌آموزان باید در دسترس باشند و این اطلاعات باید دایما به روز رسانی شوند.

در این مقاله قصد داریم به مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای نصب و پیاده‌سازی این نرم‌افزار تصمیم بگیرید.

مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس

مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس

تمامی افرادی که نام نرم‌افزار CRM را شنیده‌اند با مزایای این نرم‌افزار در کسب و کارهای مختلف آشنایی دارند. در اینجا می‌خواهیم به طور دقیق به این موضوع بپردازیم که چگونه این نرم‌افزار به ساده‌سازی امور کاری در مدارس کمک می‌کند. مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس به شرح زیرند:

  • خودکارسازی جریانهای کار در مدارس
  • ساده‌سازی روند ثبت نام
  • دادن امتیازات ویژه به دانش‌آموزان برتر
  • دنبال‌سازی برنامه‌ها، پرداخت‌ها و عملکرد دانش‌آموزان
  • تنظیم دقیق جلسات اولیا و مربیان
  • دسترسی به گزارشات متنوع کاری

خودکارسازی جریانهای کار در مدارس یکی از مزایای نرم‌افزار CRM در مدارس

خودکارسازی جریانهای کار در مدارس

در مدارس برخی از کارها دایما تکرار می‌شوند. در نتیجه دنبال کردن این کارها بسیار زمان‌بر است. در این میان ممکن است دسترسی به اطلاعات دانش‌آموزان دشوار باشد و همین امر مدرسه را با چالشهای زیادی رو به رو کند.

نرم‌افزار CRM در مدارس به تیم کاری شما کمک می‌کند تا بتوانند به اطلاعات هر دانش‌آموز دسترسی داشته باشند و دیگری نیاز به صرف هزینه و وقت زیادی برای یافتن اطلاعات دانش‌آموزان نیست.

همچنین با توجه به اینکه در این نرم‌افزار وظایف تمامی اعضای گروه مشخص است دیگر نیازی نیست به هر یک از اعضای تیم کاری خود بگویید چه کاری را باید انجام دهند و همین موضوع تا میزان زیادی از بروز تنش در بین کارکنان می‌کاهد.

در واقع با استفاده از این نرم‌افزار هرکس می‌داند چه کاری را در چه زمانی باید انجام دهد و سبب می‌شود روند کاری مدرسه منظم و به روز باشد.

ساده‌سازی روند ثبت نام

ساده‌سازی روند ثبت نام

مدارس در آغاز سال تحصیلی باید از تعداد زیادی از دانش‌آموزان ثبت نام کنند. در گذشته روند ثبت نام دشوار و زمان‌بر بود. اما امروزه با ظهور نرم‌افزار CRM در مدارس دیگر نیازی به کاغذبازی و صرف وقت زیاد نیست.

در این نرم‌افزار اطلاعات هر دانش‌آموز در پروفایل جداگانه‌ای ثبت می‌شود. در نتیجه تمامی کارکنان می‌توانند به اطلاعات دانش‌آموزان دسترسی داشته باشند ، در نتیجه دیگر نیازی نیست تا وقت زیادی صرف شود تا پرونده دانش‌آموزان در میان انبوهی از پرونده‌ها پیدا شود و سپس کارهای ثبت نام صورت گیرد.

همچنین تیم کاری شما به سرعت می‌توانند برای افرادی که جدیدا می‎‌خواهند در مدرسه شما ثبت نام‌کنند، پروفایلی ایجاد کنند و اطلاعات دانش‌آموز را وارد کنند. این اطلاعات برای همیشه در اختیار تیم کاری شماست و به راحتی می‌توانند آنها را به روز رسانی کنند.

دادن امتیازات ویژه به دانش‌آموزان برتر یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس

دادن امتیازات ویژه به دانش‌آموزان برتر

با استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس می‌توانید دانش‌آموزان برتر مدرسه را تشخیص دهید و با در نظر گرفتن امتیازات ویژه برای آنها رضایت دانش‌آموزان و خانواده‌های آنها را از مدرسه خود بالا ببرید.

همچنین می‌توانید اطلاعات مرتبط به این دانش‌آموزان را در پروفایل جداگانه‌ای نگهداری کنید و به عنوان تاریخچه‌ای برای موفقیت مدرسه در نظر بگیرید.

دنبال‌سازی برنامه‌ها، پرداخت‌ها و عملکرد دانش‌آموزان یکی از مزایای نرم‌افزار CRM در مدارس

دنبال‌سازی برنامه‌ها، پرداخت‌ها و عملکرد دانش‌آموزان

با استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس می‌توانید زمان پرداخت هزینه‌های هر دانش‌آموز را دنبال کنید. همچنین می‌توانید تاریخ سررسید چک‌ها را در نظر داشته باشید و با تنظیم تقویم موجود در این نرم‌افزار یک و یا دو روز قبل ( با توجه به خط مشی مدرسه) پیامی را برای پرداخت پول به والدین دانش‌آموزان ارسال کنید.

همچنین می‌توانید برنامه‌هایی را که برای هر دانش‌آموز تعیین کرده‌اید مشخص کنید. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید مشخص کنید والدین هر دانش‌آموز چند بار به مدرسه مراجعه کرده است و یا اینکه شما والدین دانش‌آموز را به چه دلیلی خواسته‌اید!

تنظیم دقیق جلسات اولیا و مربیان یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس

تنظیم دقیق جلسات اولیا و مربیان

برگزاری جلسات اولیا و مربیان بخش جداناپذیر برنامه هر مدرسه به شمار می‌رود. برنامه‌ریزی درست برای این جلسات نشان‌دهنده مسئولیت و اهمیت شما به دانش‌آموزان مدرسه‌تان است.

با استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس می‌توانید تاریخ هر جلسه را به دقت ثبت کنید و رویدادهای مرتبط را در آن ذخیره کنید. در پایان سال می‌توانید به تمامی اطلاعات رد و بدل شده در این جلسات دسترسی داشته باشید و بهتر می‌توانید با خواسته‌های والدین از مدرسه آشنا شوید. این امر به پیشرفت مدرسه شما کمک زیادی می‌کند.

دسترسی به گزارشات متنوع کاری

 

دسترسی به گزارشات متنوع کاری

با توجه به اینکه در مدرسه شما با مسئله آموزش سر و کار دارید باید این موضوع را از نقطه نظرات مختلف بررسی کنید تا بتوانید به یک جمع‌بندی کلی در این زمینه برسید و بهتر بتوانید برای موفقیت مدرسه خود تصمیم بگیرید.

با استفاده نرم‌افزار CRM در مدارس شما به راحتی می‌توانید گزارشات و نمودارهای تصویری مختلفی را ببینید و پیشرفت خود را در هر زمینه زیر نظر داشته باشید.

کارشناسان معتقدند وقتی به یک موضوع از چند جهت مختلف نگاه می‌کنید می‌توانید به موفقیتهای چشم‌گیری دست پیدا کنید و خود را در میان رقبا برجسته کنید.

بنابراین وقت آن رسیده است دوربین نظارتی خود بر امور مدرسه را تغییر دهید و از جهات مختلف به اموری که در مدرسه در جریان است بنگرید.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

حتما تا به حال متوجه شده اید که نرم‌افزار CRM تنها برای کسب و کارهای خاص نیست! بلکه هر جا سخن از مشتریان و برقراری ارتباط با آنها باشد شما می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید. در مدارس مشتریان شما دانش‌آموزان شما هستند که با تقویت روابط خود با آنها می‌توانید به موفقیت مدرسه خود کمک کنید.

اما باید بدانید این نرم‌افزار تنها وقتی به موفقیت شما کمک می‌کند که به درستی نصب و اجرا شود. شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در پیاده‌سازی این نرم‌افزار به موفقیت شما در کسب و کارتان کمک می‌کند.

اگر سوالی در مورد استفاده از نرم‌افزار CRM در مدارس دارید می‌توانید با تیم شرکت پویا توسعه پارمیس در ارتباط باشید!

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید