نرم افزار CRM

با بازاریابی با نرم‌افزار CRM کسب و کار خود را متحول کنید!

  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۹
  • 104
  • 1731
با بازاریابی با نرم‌افزار CRM کسب و کار خود را متحول کنید!

نرم‌افزار CRM با بازاریابی موثر و دقیق تعداد مشتریان کسب و کارها را افزایش می‌دهد. در واقع این نرم‌افزار نگرش تازه‌ای به کمپین‌های بازاریابی دارد و ابعاد جدیدی از این موضوع را در کسب و کارها مطرح می‌کند.

نرم‌افزار CRM دارای استراتژی‌های دقیق بازاریابی مانند بازاریابی وب و بازاریابی ایمیل است. این استراتژی‌ها در مقایسه با گذشته تغییرات زیادی کرده‌اند. مطالعات نشان می‌دهند که این راهکارها از روشهای قدیمی بازاریابی بسیار موثرتر هستند و عملکرد کسب و کارها را ارتقا می‌دهند.

در این مقاله قصد داریم به موضوع بازاریابی با نرم‌افزار CRM بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای نصب و پیاده سازی این نرم‌افزار در کسب و کار خود تصمیم بگیرید.

بازاریابی با نرم‌افزار CRM

بازاریابی با نرم‌افزار CRM

بازاریابی اگر به طور دقیق و اصولی صورت گیرد سود و درآمد کسب و کارها را به طرز چشم‌گیری افزایش می‌دهد. بسیاری از افراد بازاریابی را هزینه اضافی می‌دانند! اما اگر نگاهی علمی به این موضوع داشته باشید، متوجه می‌شوید که با استفاده از روش درست بازاریابی می‌توانید چند برابری پولی را که در بازاریابی هزینه کرده‌اید به کسب و کار خود بازگردانید.

یکی از بهترین روشهای بازاریابی، بازاریابی با نرم‌افزار CRM است. در ادامه به ابعاد گوناگون بازاریابی از طریق این نرم‌افزار می‌پردازیم.

بازاریابی وب یکی از روشهای بازاریابی با نرم‌افزار CRM

بازاریابی وب

بازاریابی وب یکی از روشهای منحصر به فرد بازاریابی با نرم‌افزار CRM است. با افزایش محبوبیت وب در میان افراد، مشتریان زیادی را می‌توانید از طریق خرید از وب سایت به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

این امر سبب می‌شود مشتریان بدون اینکه نگران موضوعی باشند به راحتی از هر نقطه‌ای که حضور دارند کالا و خدمات را از کسب و کار شما دریافت کنند. برخی از مزایای بازاریابی وب به شرح زیرند:

  • این روش کم هزینه است و هزینه‌هایی مانند وجود فروشگاه برای جذب مشتری را کاهش می‌دهد.
  • مشتریان بیشتری در زمان کمتری می‌توانند از کسب و کار شما کالا و خدمات دریافت کنند.
  • مطالعات اثبات کرده‌اندکه کمپینهای آنلاین بازاریابی در این دوره بسیار سودبخش‌تر از روشهای دیگر هستند و شما به راحتی می‌توانید الگو خرید مشتریان را تحلیل کنید. این امر به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید برای رشد کسب و کار خود تصمیم بگیرید.
  • در این روش، کمپینهای بازاریابی را به راحتی می‌توان دنبال کرد و همین امر به شما کمک می‌کند مشتریان ویژه کسب و کارتان را بشناسید.

بازاریابی ایمیل یکی از روشهای بازاریابی با نرم‌افزار CRM

بازاریابی ایمیل

بازاریابی ایمیلی یکی از استراتژی‌های بازاریابی با نرم‌افزار CRM است که اثر چشم‌گیری بر رشد کسب و کار دارد. این روش در مقایسه با روش بازاریابی تلفنی بسیار ارزان قیمت‌تر است. بازاریابی ایمیل روشی مستقیم برای معرفی کالا و خدمات و شناخت مشتریان واقعی است. همچنین می‌توانید از newsletters (خبرنامه الکترونیکی) استفاده کنید. این روش، روشی موثر در شناساندن برند شما به مشتریان است.

تحلیل روش خرید آنلاین مشتریان یکی از روشهای بازاریابی با نرم‌افزار CRM

تحلیل روش خرید آنلاین مشتریان

تحلیل روش خرید آنلاین مشتریان یکی از کارهای موثری است که به بازاریابی با نرم‌افزار CRM کمک می‌کند. این نرم‌افزار با تحلیل روش خرید آنلاین مشتریان به شناخت مشتریان برتر کسب و کار شما کمک می‌کند. اینکار روشی تعاملی است که دقت بالایی دارد.

تمام اطلاعات مشتریان در این نرم‌افزار ذخیره می‌شود و همین امر سبب می‌شود تحلیلی دقیق ارائه گردد و شما می‌توانید بر مبنای اطلاعات بدست آمده به خوبی برای برداشتن قدم‌های بعدی در کسب و کار تصمیم بگیرید.

به طور مثال وب سایت شما به این آدرس است: www.parmisoft.com این نرم‌افزار با کمک سرویس in-house می‌تواند به تحلیل رفتار خرید مشتریان کمک کند. همچنین با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید ببینید کدام مشتریان تنها یکبار از کسب و کار شما خرید کرده‌اند و یا کدام مشتریان روشهای بازاریابی شما را دنبال کرده‌اند اما در پایان خرید نکرده‌اند.

تمامی این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید و با ارایه خدمات مناسب و افزایش رضایت مشتریان به برندی شناخته شده تبدیل شوید.

پیش‌بینی استراتژیهای آینده بازاریابی یکی از روشهای بازاریابی با نرم‌افزار CRM

پیش‌بینی استراتژیهای آینده بازاریابی

پیش‌بینی استراتژیهای آینده بازاریابی یکی از مراحل بازاریابی با نرم‌افزار CRM است. این نرم‌افزار می‌تواند رگرسیون و تحلیلهای آماری را به خوبی انجام دهد و نمودارهای تحلیلی مناسبی از خرید مشتریان را در اختیار کسب و کارها قرار دهد.

در نتیجه شما به راحتی می‌توانید پیشرفت استراتژی بازاریابی خود را بسنجید. همچنین یک کسب و کار موفق کسب و کاری است که تنها بر یک روش بازاریابی تکیه نکند و استراتژی‌هایی برای بازاریابی در آینده داشته باشد.

شما با استفاده از نمودارها و اطلاعات بدست آمده از این نرم‌افزار می‌توانید اطلاعات پیچیده را به راحتی در قالب نمودارهای گرافیکی ببینید، سپس با تیم بازاریابی خود جلسه بگذارید و برای تعیین استراتژیهای آینده تصمیم بگیرید.

ساخت مدلهای اثرگذار کسب و کار بازاریابی با نرم‌افزار CRM

ساخت مدلهای اثرگذار کسب و کار

ساخت مدلهای اثرگذار کسب و کار یکی از ویژگی‌های شگفت‌آور بازاریابی با نرم‌افزار CRM است. این موضوع برای هر سازمانی اهمیت دارد که عملکرد کمپینهای بازاریابی را دایما بررسی کند.

در نتیجه راهکارهای بازاریابی هرگز به خطا نمی‌روند و کسب و کار به سود بالایی می‌رسد. پس از مدتی استفاده از این نرم‌افزار و تحلیل داده‌ها می‌توانید مدل مناسب کسب و کار خود را بشناسید و تشخیص دهید کدام مدل به سودآوری بیشتر کسب و کار شما کمک می‌کند.

با  بازاریابی با نرم‌افزار CRM کسب و کار خود را متحول کنید!

با  بازاریابی با نرم‌افزار CRM سود خود را افزایش دهید!

تمامی مواردی که در رابطه با بازاریابی با نرم‌افزار CRM به آنها در این مقاله پرداخته شد، نقش چشم‌گیری در افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه سود و درآمد کسب و کار شما دارند.

در نتیجه شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید تغییرات را پیش‌بینی کنید، روشهای مختلف بازاریابی را امتحان کنید، استراتژیهای مناسب بازاریابی را ترکیب کنید تا بتوانید به بهترین شکل پاسخگوی نیاز مشتریان باشید و در این بازار پر رقابت کسب و کار پیشرفت کنید.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

حتما تا به حال متوجه شده اید که با استفاده از نرم‌افزار CRM می‌توانید کسب و کار خود را متحول کنید و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید. با افزایش تعداد مشتریان سود کسب و کار شما نیز افزایش پیدا می‌کند و برند شما را به برندی شناخته شده در میان مشتریان تبدیل می‌کند.

اما باید بدانید این نرم‌افزار تنها وقتی به موفقیت شما کمک می‌کند که به درستی نصب و اجرا شود. شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در پیاده‌سازی این نرم‌افزار به موفقیت شما در کسب و کارتان کمک می‌کند.

اگر سوالی در مورد با بازاریابی با نرم‌افزار CRM دارید می‌توانید با تیم شرکت پویا توسعه پارمیس در ارتباط باشید!

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید