نرم افزار CRM

آشنایی با مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان !

  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • 131
  • 1373
آشنایی با مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان !

امروزه رستورانها به بخش مهمی از زندگی انسانها تبدیل شده‌اند. همگی ما لحظات خوشی را در این فضاها گذرانده‌ایم. به همین دلیل مدیریت درست رستورانها به مشتریان کمک می‌کند تا لحظات خوشی را در زندگی خود ثبت کنند.

در دنیای پر رقابت امروزی صاحبان رستورانها از نرم‌افزارها و تکنولوژی‌های متفاوتی استفاده می‌کنند تا امور خود از جمله خرید مواد غذایی و فرآیندکاری پرسنل رستوران را به درستی مدیریت کنند.

همانطور که می‌دانید در صنعت رستوران‌داری حس‌های انسانی مانند حس بویایی، چشایی و احساساتی که مشتری در رستوران دارد نقش بسیار مهمی را در موفقیت رستوران بازی می‌کنند.

به همین دلیل مهمان‌نوازی و مدیریت روابط با مشتری موضوع بسیار مهمی به شمار می‌رود. به جرات می‌توان گفت استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان ایده بسیار شگفت‌آوری است.

مطالعات نشان داده‌اند که بسیاری از پیش‌خدمتان برای ثبت سفارشات مشتری به حافظه خود اعتماد دارند و یا از کاغذ و قلم استفاده می‌کنند. اما امروزه در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم و باید تلاش کنیم با استفاده از نرم‌افزارهایی که در این عصر در اختیارمان قرار دارد، انقلابی را در روابطمان با مشتریانمان به وجود بیاوریم.

استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان به صاحبان این کسب و کار کمک می‌کند تا نوآوری‌های زیادی در کار خود داشته باشند و با ارتقای سرویس و خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهند، تجربیات دلنشینی را در طول حضور آنها در رستوران بازآفرینی کنند.

ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که چگونه نرم‌افزار CRM تعاملات شما با مهمانهایتان را در رستوران  تغییر می‌دهد؟!. در این مقاله قصد داریم به موضوع استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان بپردازیم. اما هرگز قصد نداریم دانسته‌های خود در مورد این نرم‌افزار را تکرار کنیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای نصب و پیاده‌سازی این نرم‌افزار در کسب و کار خود تصمیم بگیرید.

بازآفرینی تجربه تکرارنشدنی برای مشتریان با استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان

بازآفرینی تجربه تکرارنشدنی برای مشتریان با استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان

تصورکنید به رستورانی وارد می‌شوید و وقتی دربان در را برای شما باز می‌کند نام شما را بر زبان می‌آورد و به شما خوش‌آمد می‌گوید. همین امر سبب می‌شود احساس کنید در محیطی دوستانه و سرشار از احترام قرار گرفته‌اید.

همچنین پیش‌خدمت شما را به سمت میزی هدایت می‌کند که کنار پنجره است و یا در گوشه‌ای دنج قرار گرفته است. در واقع پیش‌خدمت می‌داند که شما ترجیح می‌دهید کجا بنشینید و نیازی نیست چیزی به او بگویید.

پیش‌خدمت از سلایق غذایی شما خبر دارد و غذاهایی را به شما پیشنهاد می‌دهد که کاملا با ذائقه غذایی شما سازگار است و نیاز نیست نگران مواد به کار رفته در غذا باشید!

چه تجربه خوشایند و دل‌انگیزی!

بدین صورت است که استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان سبب می‌شود مشتریان همیشه نام رستوران شما را به خاطر داشته باشند و برای ثبت لحظات خوش خود مانند برگزاری جشن تولد، یک قرار عاشقانه و حتی قرارهای کاری حتما رستوران شما را انتخاب کنند.

زیرا مشتریان به خوبی می‌دانند که همه چیز از قبل در رستوران شما برای آنها آماده است و وقتی به این رستوران بیایند تنها باید و لذت ببرند.

تدارک جشن برای مشتریان  با استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوران

تدارک جشن و سالگرد برای مشتریان ویژه

برگزاری جشن تولد و سالگرد ازدواج از مراسماتی هستند که بسیاری از افراد را به سمت رستورانها می‌کشاند. شما با ثبت اطلاعات مشتریان خود با استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان می‌توانید تاریخ تولد و یا رویدادهای مهم زندگی آنها را ثبت کنید و با تنظیم یک ریمایندر این روزها را به تیم کاری خود یادآوری کنید.

ارسال پیام تبریک به مشتریان ( حتی مشتریانی که تنها یکبار به رستوران شما آمده‌اند) و در نظر گرفتن یک آفر ویژه به مناسبت روز تولد و یا سالگرد ازدواج سبب می‌شود که افراد زیادی به رستوران شما بیایند و لحظات خوش خود را در این محل بگذرانند.

همچنین می‌توانید برای مشتریان VIP خود تخفیفات ویژه‌ای در نظر داشته باشید و در نتیجه این مشتریان متوجه می‌شوند که شما به آنها اهمیت ویژه‌ای می‌دهید و همین امر رضایت آنها را از رستوران شما بالا می‌برد.

با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید روزهایی را در سال به مشتریان خود اختصاص دهید. به طور مثال هفته‌ای را در سال به عنوان هفته برگزاری جشنهای دوستانه با  آفرهای ویژه در نظر بگیرید و از مشتریان خود بخواهید با دوستان خود به رستوران شما بیایند.

وجود نرم‌افزار CRM در رستوان به شما کمک می‌کند به زودی به برندی شناخته شده و مهمان‌نواز در میان مشتریان تبدیل شوید. در واقع با استفاده از این نرم‌افزار به روشی هدفمند می‌توانید رضایت مشتریان خود را بالا ببرید و سود خود را افزایش دهید.

صمیمیت در میان تیم کاری با استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوران

ایجاد صمیمیت بیشتر در میان تیم کاری

رستوران یکی از محیط‌هایی است که به همکاری زیاد تیم کاری نیاز دارد. مهم نیست فرد چه کاری را در رستوران انجام می‌دهد بلکه مسئله مهم این است که اگر این فرد کارش را به خوبی انجام ندهد نظم در زنجیره کاری بهم می‌ریزد و همین امر باعث کاهش رضایت مشتری می‌شود.

به خاطر دارم یکبار می‌خواستم وارد رستورانی شوم که نظافت کار به خوبی روی میز را تمیز نکرده نبود. همین امر باعث شد که تمامی غذاهایی را که طعم خوشی داشتند نادیده بگیرم و به سرعت آن رستوران را ترک کنم!!!!

اگر فردی را به تازگی در تیم کاری خود استخدام می‌کنید وجود نرم‌افزار CRM در رستوان به او کمک می‌کند تا به اطلاعات مشتری دسترسی داشته باشد و به سرعت بتواند سلایق مشتری را بشناسد. همین امر به او کمک می‌کند در برخورد با مشتریان مانند یک تازه وارد عمل نکند.

مهمان‌نوازی بخش بسیار مهمی در صنعت رستوران‌داری است و تمامی مشتریان انتظار دارند وقتی به رستوران می‌رند مهمان‌نوازی و احترام را احساس کنند.

شما با استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان به گرمی ‌می‌توانید پذیرای مشتریان خود باشید.

با نرم‌افزار CRM در رستوان، رستوران خود را متحول کنید!

با نرم‌افزار CRM در رستوان، رستوران خود را متحول کنید!

با تمام آنچه که گفته شود و تمام آنچه در مورد این نرم‌افزار می‌دانید باید متوجه شده باشید که با استفاده از نرم‌افزار CRM در رستوان می‌توانید رضایت مشتریان خود را افزایش دهید و با انجام پذیرایی گرم و دوستانه احساسی را در مشتریان خود به وجود  بیاورید که رستوران شما را به هیچ رستوران دیگری ترجیح ندهند.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

در کنار تمامی مواردی که در بالا مطرح شدند باید این نکته توجه داشته باشید وقتی یک نرم‌افزار می‌تواند موثر باشد که به خوبی اجرا و پیاده‌سازی شود. به همین دلیل باید از شرکتهای معتبر برای نصب و اجرای این نرم‌افزار مشاوره بگیرید.

شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در زمین نصب و اجرای  نرم‌افزار CRM در کسب و کارهای مختلف آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان خود است.

 

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید