نرم افزار CRM

با ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها آشنا شوید!

  • ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • 102
  • 1499
با ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها آشنا شوید!

در چندین سال اخیر، نرم‌افزار CRM یا مدیریت روابط با مشتری توانسته است تحولی شگرفی را در نحوه مدیریت کسب و کارها به وجود بیاورد و با خودکارسازی روندکاری بار اضافی را از دوش کسب و کارها بردارد.

در ابتدا برخی به اشتباه فکر می‌کردند که این نرم‌افزار فقط مناسب کمپانی‌های بزرگ است، اما نرم‌افزار CRM از زمان ظهور خود تاکنون نشان داده است که این قابلیت را دارد در تمامی کسب و کارهای بزرگ، کوچک و استارت‌آپها مفید واقع شود.

در این مقاله قصد داریم به موضوع استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای نصب و پیاده‌سازی این نرم‌افزار در کسب و کار خود تصمیم بگیرید.

استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

مهدکودک‌ها محیطی امن برای کودکان

با توجه به اینکه خانواده‌ها کودکان خود را برای برقراری تعاملات بیشتر با دنیای بیرون به مهدکودک می‌برند، اهمیت به نظم امور در این محیط‌ها دوچندان می‌شود. کودکان قشر آسیب‌پذیری هستند و در مقایسه با بزرگسالان نیاز به توجه بیشتری دارند.

بنابراین وقتی تعداد زیادی کودک در یکجا جمع می‌شوند کنترل محیط کمی دشوار می‌شود. هر یک از این کودکان نیاز ویژه‌ای دارند. به طور مثال گاهی برخی از کودکان باید سر ساعت مشخصی دارو مصرف کنند. به همین دلیل وجود زنگ هشدار برای هر کودک می‌تواند کمک ویژه‌ای برای یادآوری نیازهای کودکان باشد.

نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها با قابلیتهای ویژه‌ای که دارد این محیط را به محیطی امن برای کودکان تبدیل می‌کند و رضایت والدین را از برند شما بالا می‌برد. در نتیجه نام مهدکودک شما برای همیشه در خاطرات کودکان و بزرگسالان باقی می‌ماند.

ویژگی‌های نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

ویژگی‌های نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

این نرم‌افزار دارای قابلیتهای ویژه‌ای است که سبب می‌شود تیم کاری بهتر بتوانند به وظایف خود رسیدگی کنند. این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

  • امکان ایجاد صفحه جداگانه برای هر کودک و ثبت نیازهای ویژه هر کودک
  • امکان ایجاد صفحات مالی و پیگیری واریزی‌ها و چک‌های دریافتی از والدین هر کودک
  • امکان تعریف صفحه جداگانه برای هر مربی
  • امکان ایجاد صفحه جداگانه برای برگزاری جلسات مختلف با مربیان
  • امکان ایجاد صفحه جداگانه برای برگزاری جلسات مختلف با والدین
  • دریافت گزارشهای متنوع کاری
  • امکان ارسال پیام تبریک به مناسبت تولد کودک برای والدین، تاخیر و یا غیبت کودکان، یادآوری سررسید واریزی‌ها

شناخت نیازهای کودکان با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

شناخت نیازهای کودکان

هر کودکی که به مهدکودک شما می‌آید نیاز ویژه‌ای دارد. شناخت این ویژگی‌ها سبب می‌شود که بهتر بتوانید کودکان را مدیریت کنید و از بروز تنش در میان آنها جلوگیری به عمل آورید.

با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها صفحه‌ای به هر کودک تعلق می‌گیرد که می‌توانید نیازهای ویژه هر کودک را در آن ثبت کنید. اگر کودک نیاز ویژه‌ای دارد که باید سر ساعت مشخصی انجام داده شود، آلارمی را بر روی آن فعال کنید. در نتیجه هر مربی می‌داند که برای هر کودک چه کاری را باید انجام دهد و نیاز به یادآوری از سوی دیگران نیست.

بررسی گزارش‌های متنوع کاری با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

بررسی گزارش‌های متنوع کاری با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

مربیان نقش بسیار مهمی را در پیشرفت کسب و کار شما دارند. وقتی یک مربی به خوبی وظایف خود را انجام ندهد و یا نتواند تعاملات درستی با کودکان برقرار کند، همین امر سبب می‌شود که کودک از مهدکودک دلزده شود. در اینصورت با نشان دادن نارضایتی خود به خانواده، به زودی آنها برای بردن کودک از مهدکودک شما تصمیم می‌گیرند.

با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها می‌توانید صفحه خاصی را به هر مربی اختصاص دهید و مربیان فعالیتهای روزانه خود را در این قسمت ثبت کنند.

در نتیجه در پایان کار می‌توانید گزارشهای متنوع کاری را بر اساس داده‌های موجود بررسی کنید و میزان موفقیت هر مربی را بسنجید. سپس می‌توانید جلسات توجیهی با آنها داشته باشید و نقاط ضعف‌شان را به آنها  گوشزد کنید و یا برای موفقیتهایی که دارند آنها را تشویق کنید.

بررسی امور مالی هر کودک با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

بررسی امور مالی هر کودک با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

یکی از پیچیده‌ترین کارها در مهدکودک‌ها بررسی امور مالی و چک‌های پرداختی والدین است. همیشه در انجام این امور درگیری‌های زیادی وجود دارد. اما با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها می‌توانید صفحه مالی برای هر کودک ایجاد کنید و نحوه پرداخت همراه با تاریخ دقیق را در آنجا ثبت کنید.

سپس با فعال‌سازی گزینه ارسال پیام، یک و یا دو روز قبل از تاریخ سررسید چک به والدین کودک پیام ارسال کنید و تاریخ چک را به آنها یادآوری کنید. اینکار بسیاری از درگیری‌های مالی را کاهش می‌دهد و سبب می‌شود امور مالی به خوبی پیگیری شوند.

سنجیدن میزان پیشرفت کاری با نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها

سنجیدن میزان پیشرفت خود پس از برگزاری جلسات با والدین و مربیان

با استفاده از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها می‌توانید پیشرفت خود را در جلساتی که با والدین و مربیان دارید بسنجید. با استفاده از این نرم‌افزار مسایلی را که در هر جلسه مطرح می‌شوند ثبت می‌کنید و این مسائل را با تیم کاری خود در میان می‌گذارید.

سپس در جلسه بعدی می‌توانید این امور را مطرح کنید و ببینید تا چه حدی توانسته‌اید رضایت والدین را کسب کنید. در پایان سال می‌توانید نموداری از این جلسات داشته باشید و میزان موفقیت خود را بررسی کنید.

همچنین، می‌توانید موضوعات مهمی را که در این جلسات مطرح می‌شوند به عنوان استراتژی کاری در نظر داشته باشید و در آینده برای پیشرفت و ارتقا کار خود از آنها استفاده کنید.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

اگر شما صاحب مهدکودک هستید هستید و قصد دارید از نرم‌افزار CRM در مهدکودک‌ها استفاده کنید باید این نکته توجه داشته باشید که یک نرم‌افزار وقتی می‌تواند موثر باشد که به خوبی اجرا و پیاده‌سازی شود. به همین دلیل باید از شرکتهای معتبر برای نصب و اجرای این نرم‌افزار مشاوره بگیرید.

شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در زمین نصب و اجرای  نرم‌افزار CRM در صنایع مختلف آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان خود است.

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید