نرم افزار CRM

مزایای شگفت‌آور استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی دانشگاه!

  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • 107
  • 1666
مزایای شگفت آور استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی دانشگاه!

بسیاری از موسسات تحصیلات تکمیلی بدین نتیجه رسیده‌اند که باید از نرم‌افزارهای مناسب برای بهبود ارائه خدمات به دانشجویانشان استفاده کنند. استفاده از نرم‌افزارهای مناسب مانند نرم‌افزار CRM به تیم پذیرش دانشگاه کمک می‌کند تا بتوانند به شیوه‌ای خلاقانه عمل کنند و دایما روند ثبت نام دانشجویان را دنبال کنند.

این تغییر ذهنیت سبب شده است که نصب و اجرای نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی در بسیاری از دانشگاههای اروپایی رواج پیدا کند.

در این مقاله قصد داریم به مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید در این مورد تصمیم گیری کنید.

چگونه  نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی به ساده شدن کارها کمک می‌کند؟

چگونه  نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی به ساده شدن کارها کمک می‌کند؟

نرم‌افزار CRM نرم‌افزاری منحصر به فرد است که توانسته‌ است با نفوذ به قلب کسب و کارها تغییرات شگرفی را در آنها به وجود بیاورد.

مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی به شرح زیر هستند:

  • ساده سازی روند پذیرش دانشجو
  • دنبال‌ کردن کار دانشجو
  • تقویت روابط با نخبگان
  • ارایه گزارشهای متنوع کاری با اهداف متفاوت

ساده سازی روند پذیرش دانشجو با استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی

ساده سازی روند پذیرش دانشجو

استفاده درست از نرم‌افزار CRM به خودکارسازی روند ثبت نام در برنامه پذیرش دانشجو کمک می‌کند. روند ثبت نام معمولا شامل مراحلی از جمله (۱) گردآوری اطلاعات در مورد دانشجو، (۲) ذخیره سازی این اطلاعات برای دسترسی تیم انتخابی و (۳) تعامل با دانشجویان در شبکه‌های اجتماعی است. استفاده از این نرم‌افزار مدیریت این روند را ساده‌تر می‌کند و کارکنان این بخش روابط بهتری را می‌توانند با دانشجویان برقرار کنند.

ساده سازی روند پذیرش دانشجو با نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی

دنبال کردن کار دانشجو

یکی از مزایای مهم استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی دنبال کردن کار دانشجوست. با استفاده از این نرم‌افزار کارکنان بخش ثبت نام به راحتی می‌توانند کار دانشجو را از آغاز ثبت نام تا تحویل مدارک دنبال کنند. معمولا در این بخش دانشجویان سوالات زیادی می‌پرسند و در هر مرحله نیاز به راهنمایی دارند. این نرم‌افزار به کارکنان این بخش کمک می‌کند تا بهتر بتوانند اطلاعات لازم را در اختیار دانشجویان قرار دهند و همین امر رضایت دانشجویان را افزایش می‌دهد. رضایت دانشجویان یکی از موارد مهم در تعیین رتبه دانشگاه است.

تقویت روابط با نخبگان با نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی

تقویت روابط با نخبگان

شاید این قسمت را بتوان یکی از مهم ترین مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی دانست. استفاده از این نرم‌افزار به تیم کاری کمک می‌کند تا دانشجویان نخبه و دانشجویانی راکه پیشینه قوی و چشم‌گیری در زمینه‌های تحقیقاتی دارند شناسایی کنند.

این نرم‌افزار با تقویت روابط با نخبگان سبب می‌شود این افراد زودتر جذب بخش تحصیلات تکمیلی شوند و همین موضوع بر پیشرفت دانشگاه اثر می‌گذارد. در واقع با استفاده از CRM توانایی تیم ثبت نام در یافتن دانشجویان نمونه افزایش پیدا می‌کند.

گزارشهای متوع کاری

ارایه گزارشهای متنوع کاری با اهداف متفاوت

گزارش کاری نقش بسیاری مهمی را در پیشرفت هر کسب و کار دارد. در اینجا صحبت از تحصیلات تکمیلی است و بهتر است بدانید که گزارش کاری برای این بخش اهمیت بسیار زیادی دارد.

استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی به شما کمک می‌کند دسترسی راحتری به گزارشهای متنوع از نقطه نظرات متفاوت داشته باشید و بر مبنای این اطلاعات بتوانید بهترین تصمیم را برای پیشرفت و ارتقا علمی بخش تحصیلات تکمیلی بگیرید.

بهترین نرم‌افزر CRM برای استفاده در بخش تحصیلات تکمیلی کدام است؟

بهترین نرم‌افزر CRM برای استفاده در بخش تحصیلات تکمیلی کدام است؟

در بالا به مزایای استفاده از نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی بپرداختیم. به طور کلی حوزه‌های علمی و آکادمیک بخش بسیار مهمی در پیشرفت هر کشور به شمار می‌روند و توجه به نیازهای این بخش و پاسخ به  آنها اهمیت زیادی دارد.

هدف اصلی بخش تحصیلات تکمیلی این است نیازهای دانشجویان را، که پایه اصلی هر دانشگاهی را شکل می‌دهند، برطرف کند.

انواع متفاوتی از نرم‌افزار CRM در بازار موجود هستند. با این وجود ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین نرم‌افزار برای استفاده در بخش تحصیلات تکمیلی چیست؟!

اجازه بدهید دو نرم‌افزار مناسب برای استفاده در این بخش را به شما معرفی کنیم:

هر دو نرم‌افزار CRM در تحصیلات تکمیلی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید تغییرات چشم‌گیری را در بخش تحصیلات تکمیلی به وجود بیاورید و از کارهای اضافی که در این بخش وجود دارتد و مانع از پیشرفت علمی می‌شوند جلوگیری به عمل آورید.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM از زمان ظهورش تا به حال توانسته است تغییرات زیادی را در کسب و کارها به وجود بیاورد و مزایای استفاده از این نرم‌افزار دیگر بر کسی پوشیده نیست.

نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که این نرم‌افزار باید به درستی اجرا شود تا بتواند به رشد کسب و کار شما کمک کند در غیر اینصورت این نرم‌افزار کارآیی لازم را نخواهد داشت.

برای نصب و اجرای درست نرم‌افزار CRM باید از افراد حرفه‌ای در اینکار بهره ببرید. تیم حرفه‌ای شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز در این زمینه می‌تواند به شما در ایجاد تغییرت شگرف در کسب و کارتان کمک کند.

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید