نرم افزار CRM

معرفی ۶ نرم‌افزار برتر CRM گوگل

 • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
 • 110
 • 1982
معرفی 6 نرم‌افزار برتر CRM گوکل

نرم‌افزار CRM گوگل این امکان را برای تیم کاری شما فراهم می‌سازد تا آنها بتوانند اطلاعات مرتبط با مشتریان را ذخیره کنند و  با استفاده از سرویسهای گوگل از جمله جیمیل تعاملاتشان را با مشتریان دنبال ‌کنند.

موتور جستجوی گوگل انواع نرم‌افزار CRM را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد تا بهترین نتیجه را برای کسب و کار خود بدست بیاورند و سود خود را فزایش دهند.

در این مقاله به معرفی ۶ نرم‌افزار برتر CRM گوگل می‌پردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای کسب و کار خود تصمیم بگیرید.

معرفی ۶ نرم‌افزار CRM گوگل

معرفی ۶ نرم‌افزار CRM گوگل

گوگل انواع نرم‌افزارهای CRM را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. این نرم‌افزارها به شرح زیرند:

 • نرم‌افزار Zoho
 • نرم‌افزار Agile CRM
 • نرم‌افزار Streak
 • نرم‌افزار HubSpot
 • نرم‌افزار Freshsale
 • نرم‌افزار Pipedrive

نرم‌افزار Zoho: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک

نرم‌افزار Zoho: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه برای کسب و کارهای کوچک

نرم‌افزار Zoho گزینه مناسبی برای کسب و کارهایی است که می‌خواهند به تمام قابلیتهای نرم‌افزار CRM دسترسی داشته باشند. این نرم‌افزار می‌تواند با تمامی سرویسهای گوگل یکپارچه شود و دارای کانالهای ارتباطی چندگانه است.

این نرم‌افزار این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد تا از طریق سرویسهای گوگل، توییتر و فیس بوک، با این نرم‌افزار ارتباط برقرار کنند.

Zoho دارای قالبهای از پیش آماده جیمیل است که در بخش کتابخانه‌ نرم‌افزار ذخیره شده‌اند. همچنین این نرم‌افزار دارای گزینه چت آنلاین است که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد با تیم کاری شما تعامل داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم‌افزار به سایت این کمپانی وارد شوید.

نرم‌افزار Agile CRM: نرم‌افزار CRM گوگل دارای قابلیتهای قوی بازاریابی

نرم‌افزار Agile CRM: نرم‌افزار CRM گوگل دارای قابلیتهای قوی بازاریابی

نرم‌افزار Agile CRM یک نرم‌افزار CRM گوگل است که با سرویسهای گوگل یکپارچه می‌شود و دارای قابلیت بازاریابی از طریق کمپینهای ایمیلی است. استفاده از این نرم‌افزار برای یک تا ۱۰ کاربر رایگان است.

این نرم‌افزار این امکان را برای تیم کاری شما فراهم می‌سازد تا با مشتریان در تماس باشند و به طور خودکار تعاملات تیم کاریتان را با مشتریانتان ضبط می‌کند.

همچنین با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید کمپینهای بازاریابی ایمیلی داشته باشید و جریان کاری را با استفاده از تویئت‌ها و URL هایی که دیده می‌شوند، به طور خودکار دنبال کنید. این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد تا پیام‌های منظمی را برای مشتریان خود در روند خرید ارسال کنید و حضور مشتریان را در کسب و کارتان  قوت ببخشید.

در این نرم‌افزار تست A/B وجود دارد و به شما کمک می‌کند تا تشخیص دهید کدام ایمیل‌ها بهترین کارآیی را برای شما دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم‌افزار بهتر است به سایت این کمپانی سر بزنید!

نرم‌افزار Streak: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه برای یکپارچه‌سازی مستقیم با جیمیل

نرم‌افزار Streak: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه برای یکپارچه‌سازی مستقیم با جیمیل

این نرم‌افزار با نرم‌افزارهای دیگر متفاوت است و به جای اینکه شما را ملزم بدارد تا سرنخ‌ها (مشتریان) را در نرم‌افزارهای متفاوت و جداگانه مدیریت کنید، اکانت جیمیل شما را به نرم‌افزار CRM تبدیل می‌کند.

این یکپارچه‌سازی این امکان را به شما می‌دهد تا ارتباطات بیشماری را با مشتریان خود برقرار کنید. همچنین این گزینه برای شما وجود دارد تا قراردادها و مشتریان را در جعبه دریافتی خود داشته باشید.

برای کسب اطلاعا بیشتر در مورد این نرم‌افزار به سایت این کمپانی بروید و اطلاعات دقیق را دریافت کنید.

نرم‌افزار HubSpot: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه رایگان برای داشتن کاربران و مخاطبان بیشمار

نرم‌افزار HubSpot: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه رایگان برای داشتن کاربران و مخاطبان بیشمار

نرم‌افزار HubSpot یک  نرم‌افزار CRM گوگل است و این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا ارتباطی دو طرفه میان شما و مشتریانتان به وجود بیاورد.

ایمیلهایی که از جیمیل شما فرستاده می‌شوند می‌توانند به طور خودکار در بخش مخاطبان شما در این نرم‌افزار ذخیره شوند و همین امر به شما اجازه می‌دهد تا فعالیتهای خود را به درستی مدیریت کنید.

در این نرم‌افزار شما به راحتی می‌توانید گزینه‌هایی را که خودتان به وجود آورده‌اید مانند قالبهای ایمیل و یا موارد دیگر بدون ترک ایمیل مشتری به نرم‌افزار اضافه کنید.

این نرم‌افزار دارای تقویم گوگل است و این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا جلسات خود را با امضای جیمیل برای مشتریانتان بفرستید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم‌افزار می‌توانید به سایت این کمپانی مراجعه کنید.

نرم‌افزار Freshsale: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه برای برقراری ارتباط با مشتریان

نرم‌افزار Freshsale: نرم‌افزار CRM گوگل بهترین گزینه برای برقراری ارتباط با مشتریان

این نرم‌افزار به راحتی قابل تنظیم است و شما می‌توانید آن را با روند فروش (با ویژگی‌های خاصی که آن فرآیند دارد) تنظیم کنید. همچنین این نرم‌افزار قابلیت برنامه افزودنی Chrome را نیز ارائه می‌دهد.

این یکپارچه‌سازی این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا به اطلاعات زیر دسترسی داشته باشید:

 • تاریخچه فروش
 • فعالیتهای اخیر
 • قراردادها و یا قرارملاقات‌ها با سرنخ‌ها و یا مشتریان در نوار کناری جیمیل

این نرم‌افزار دارای برنامه‌هایی است و به کاربران اجازه می‌دهد به اپ موبایل، همگام‌سازی ایمیل، پیگیری و برنامه‌ریزی مطابق با هشدارهای ایمیل و قرار ملاقات‌های تعیین‌شده دسترسی داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نرم‌افزار می‌توانید به سایت این کمپانی مراجعه کنید.

نرم‌افزار Pipedrive:  نرم‌افزار CRM گوگل و بهترین گزینه برای مدیریت تصویری

نرم‌افزار Pipedrive:  نرم‌افزار CRM گوگل و بهترین گزینه برای مدیریت تصویری

این نرم‌افزار با سرویس جیمیل، گوگل کلندر و درایو یک پارچه می‌شود و اعلانهای بصری را برای تمامی کسانی که بیشتر از مدت مشخصی در این سرویس عضو هستند، ارسال می‌کند.

یکپارچه‌سازی با سرویس ایمیل در این نرم‌افزار بسیار پیشرفته است و به شما اجازه می‌دهد ایمیلهایی را که بازشده اند و یا کلیلک‌ها را دنبال کنید.

همچنین می‌توانید قالبهایی را طراحی کنید و برای مشتریان خاص خود ارسال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم‌افزار به سایت این کمپانی مراجعه کنید.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

حتما تا به حال متوجه شده اید که نرم‌افزار CRM تنها برای کسب و کارهای خاص نیست! بلکه هر جا سخن از مشتریان و برقراری ارتباط با آنها باشد شما می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید.

اما باید بدانید این نرم‌افزار تنها وقتی به موفقیت شما کمک می‌کند که به درستی نصب و اجرا شود. شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در پیاده‌سازی این نرم‌افزار به موفقیت شما در کسب و کارتان کمک می‌کند.

اگر سوالی در مورد استفاده از نرم‌افزار CRM در بانک دارید می‌توانید با تیم شرکت پویا توسعه پارمیس در ارتباط باشید!

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید