نرم افزار CRM

معرفی ۵ نرم‌افزار برتر CRM در سال ۲۰۲۰!

  • ۷ خرداد ۱۳۹۹
  • 98
  • 1754
نرم‌افزار CRM شرکت پویا توسعه پارمیس

امروزه وجود نرم‌افزار مدیریت روابط با مشتری (CRM) برای تمامی کسب و کارهای بزرگ و کوچک ضروری است. این نرم‌افزار تمامی تعاملات و فعالیتهای جاری میان کمپانی و مشتریان را مدیریت می‌کند.

استفاده از اینترنت سبب بروز تحولات شگرفی در کسب و کارها گردیده است و همین امر رقابت شدیدی را در میان کسب و کارها به وجود آورده است. به همین دلیل استفاده از نرم‌افزارهای به روز کسب و کار شما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد.

نرم‌افزار CRM یک استراتژی کاری است که به درک بهتر نیازهای مشتریان، جذب مشتریان، حفظ آنها و افزایش سود کسب و کار کمک می‌کند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم‌افزار کاهش هزینه مدیریت مشتری است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی ۵ نرم‌افزار برتر CRM در سال ۲۰۲۰ بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این موضوع خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای نصب و پیاده سازی این نرم‌افزار در کسب و کار خود تصمیم بگیرید!

5 نرم‌افزار برتر CRM در سال 2020

۵ نرم‌افزار برتر CRM در سال ۲۰۲۰

نرم‌افزار CRM یک اپلیکیشن منحصر به فرد است که طراحی شده است تا به کسب و کارها کمک کند به اهداف کاری خود برسند و روابط خود را با مشتریانشان مدیریت کنند.

این نرم‌افزار نه تنها به تیم فروش کمک می‌کند تا سود خود را افزایش دهند، بلکه سبب می‌شود آنها خدمات بهتر و بیشتری را به مشتریانشان ارائه ‌دهند و همین امر رضایت مشتریان را افزایش می‌دهد.

برخی از ویژگیهای بارز نرم‌افزار CRM خودکار سازی پاسخ به نیازهای مشتری و مدیریت فرآیندهای بازاریابی و فروش است. بررسی گزارشهای متنوع کاری نقش بسیار مهمی را در پیشرفت یک کسب و کار دارد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به گزارشهای متنوع کاری دسترسی داشته باشید و همین امر به اتخاذ تصمیمات درست برای کسب و کار شما کمک می‌کند.

این نرم‌افزار انواع متفاوتی دارد. طی تحقیقاتی که در سال ۲۰۲۰ انجام شد ۵ نرم‌افزار برتر CRM در این سال مشخص شدند که به شرح زیر هستند:

نرم‌افزار Freshsale یک نرم‌افزار CRM است

نرم‌افزار Freshsale

نرم‌افزار Freshsale یک نرم‌افزار CRM است که از سوی کمپانی Freshworks تولید شده است تا مدیریت روابط و جذب مشتریان را برای تمامی کسب و کارها به کاری ساده تبدیل کند.

در این نرم‌افزار از پلت‌فرم‌های رابط کاربری مانند تلفن و ایمیل، خودکارسازی هوشمندانه جریان کاری، ارایه گزارشهای متنوع تصویری و هوش مصنوعی به طرز خلاقانه‌ای استفاده شده است.

استفاده از این نرم‌افزار بسیار راحت است و همین سادگی سبب شده است این نرم‌افزار در میان خریداران بسیار محبوب شود.

نرم‌افزار Zoho CRM یک نرم‌افزار CRM است

نرم‌افزار Zoho CRM

نرم‌افزار Zoho CRM یک نرم‌افزار CRM است که در سال ۲۰۲۰ در رتبه دوم محبوبیت قرار گرفت. این نرم‌افزار از سوی کمپانی Zoho تولید شده است.

نرم‌افزار Zoho CRM روندهای کاری را ساده می‌کند و اطلاعات را به شکلی که قابل استفاده باشند در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در پایان موضوعات کلیدی را که برای هر کسب و کاری مفید هستند، نشان می‌دهد.

این نرم‌افزار در کانالهای متفاوت قابل کاربرد است و مهم نیست مشتریان شما از کدام کانال جذب کسب و کار شما می‌شوند.

همچنین این نرم‌افزار حاوی سیستم تحلیل داده‌ها، ارائه گزارشهای متنوع کاری و خودکارسازی روندهای مختلف کاری است. این نرم‌افزار به راحتی با نیازهای هر کسب و کاری تنظیم می‌شود و همین امر سبب شده است Zoho CRM به نرم‌افزاری محبوب در میان صاحبان کسب و کار تبدیل شود.

مزیت دیگر و مهم این نرم‌افزار ارائه گزینه‌هایی مانند اپ‌های Zoho و گزینه‌های شخص سوم در بخشهای متفاوت از جمله بخش فروش، بازاریابی و ارائه خدمات به مشتری است.

نرم‌افزار Salesforce Desk

نرم‌افزار Salesforce Desk

نرم‌افزار Salesforce Desk یک نرم‌افزار CRM بر مبنای وب است و بسیاری از افراد این نرم‌افزار را اولین نرم‌افزار بر مبنای وب می‌دانند.

این نرم‌افزار دارای گزینه‌های زیادی برای استفاده در کسب و کارهای مختلف در صنایع متفاوت است. این نرم‌افزار به افزایش فروش و عقد قراردادهای کاری، مدیریت سرنخ‌ها و افزایش بهره‌وری و سود کمک می‌کند.

این نرم‌افزار تنها با استفاده از بروزر کاربرو ایمیل قابل استفاده است. در واقع نرم‌افزار Salesforce Desk یکی از بهترین نرم‌افزارهایی است که خودکارسازی فرآیند فروش، ارائه خدمات به مشتریان، مدیریت کمپینهای بازاریابی و بخشهای دیگر را به خوی مدیریت می‌کند.

همچنین کاربران می‌توانند از آپشن‌های دیگری که این نرم‌افزار ارائه می‌دهد، استفاده کنند. قیمت این نرم‌افزار بسیار مناسب است.

نرم‌افزار Zendesk

نرم‌افزار Zendesk

نرم‌افزار Zendesk همانند مورد پیشین، یک نرم‌افزار CRM بر مبنای وب است که کانالهای مختلف ارتباطی از جمله ایمیل، چتهای آنلاین، تلفن و آپ‌های شبکه‌های اجتماعی را درون یک سیستم قرار داده است.

این نرم‌افزار، نرم‌افزاری کامل و جامع است که به کسب و کارها کمک می‌کند روابط قوی با مشتریان خود برقرار کنند و بازبرخوردهای بهتری را از مشتریان خود بگیرند.

این نرم‌افزار یک پلت‌فورم مقیاس پذیر است که با ویژگیهای فراوان خود در بستری آنلاین به کسب و کارها اجازه می‌دهد نیازهای مشتریان را به سرعت تشخیص دهند.

در پایان این نرم‌افزار داده‌هایی را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد که با استفاده از آنها می‌تواند برای افزایش سود و بهبود علمکرد خود استفاده کنند.

نرم‌افزار Infusionsoft یک نرم‌افزار CRM است

نرم‌افزار Infusionsoft

نرم‌افزار Infusionsoft یک نرم‌افزار CRM است که به خودکارسازی فرآیند بازاریابی در کسب و کارهای کوچک کمک می‌کند تا با استفاده از ویژگیهای منحصر به فرد این نرم‌افزار کسب و کار خود را توسعه ببخشند.

آیا کسب و کارها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند؟

آیا کسب و کارها به نرم‌افزار CRM نیاز دارند؟

استفاده از نرم‌افزار CRM یا مدیریت ارتباط با مشتری مزیای زیادی را برای کسب و کارها به ارمغان می‌آورد. بهبود روابط با مشتری منجر به افزایش درآمد می‌شود و فرصتهای زیادی را برای فروش فراهم می‌سازد.

این نرم‌افزار به درک نیازهای مشتریان کمک می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید الگوی خرید مشتریان را پیگیری کند. همچنین این نرم‌افزار تعاملات کاری میان کارکنان را بهبود می‌بخشد و به آنها کمک می‌کند تا با انگیزه بیشتری کنار هم کار کنند.

وجود نرم‌افزار CRM در دنیای پر رقابت امروزی یک نیاز ضروری است و به مدیریت روابط میان مشتریان، کارکنان، خریداران و فروشندگان کمک می‌کند.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که هر کسب و کاری دارای نیازهای منحصر به فرد خود است. قبل از خرید این نرم‌افزار ابتدا باید نیازهای اساسی هر کسب و کاری شناخته شود. در این زمینه مشاوره با یک تیم مجرب و حرفه‌ای به انتخاب بهترین گزینه برای شما کمک می‌کند.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

همانطور که می‌دانید این نرم‌افزار تغییرات شگرفی را در کسب و کار شما به وجود می‌آورد و شما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد.

اما باید به این نکته توجه داشته باشید وقتی این نرم‌افزار می‌تواند موثر باشد که به خوبی اجرا و پیاده‌سازی شود. به همین دلیل باید از شرکتهای معتبر برای نصب و اجرای این نرم‌افزار مشاوره بگیرید.

شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در زمین نصب و اجرای این نرم‌افزار در صنایع مختلف آماده ارائه خدمات مختلف به مشتریان خود است.

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید