نرم افزار CRM

مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce در کسب و کارها!

 • ۱۹ خرداد ۱۳۹۹
 • 95
 • 1422
مزایای استفاده از نرم‌افزار Salefocre در کسب و کارها!

نرم‌افزار Saleforce یکی از نرم‌فزارهای CRM ابری است که در بازار جهانی در دسترس تمامی کسب و کارهاست. این نرم‌افزار برای ارایه خدمات به مشتریان، مدیریت کمپینهای بازاریابی و فروش طراحی شده است.

نرم‌افزار Saleforce نیازمند دانش خاصی نیست و تمامی کسب و کارها با یک آموزش ساده می‌توانند از آن استفاده کنند. در واقع این نرم‌افزار روش برقراری ارتباط میان کسب و کارها و مشتریان را متحول می‌کند و سود زیادی را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

این نرم‌فزار دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است و همین امر وجه تمایز این نرم‌افزار با نرم‌افزارهای دیگر به شمار می‌رود. هوش مصنوعی موجود در این نرم‌افزار به خودکارسازی جریان کاری کسب و کارها کمک می‌کند.

در این مقاله قصد داریم به مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce بپردازیم. در پایان این مقاله دید بازتری به این نرم‌افزار خواهید داشت و بهتر می‌توانید برای کسب و کار خود تصمیم بگیرید.

مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce در یک نگاه کلی

مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce در یک نگاه کلی

مزایای استفاده از این نرم‌افزار به شرح زیرند:

 • مدیریت روابط با مشتریان
 • مدیریت فرصتها
 • مدیریت کالا، خدمات و نقدینگی
 • تحلیل انیشتن
 • تحول در کسب و کارهای کوچک
 • مدیریت سرنخ‌ها (مشتریان)
 • مدیریت بازاریابی در تمامی کانالهای ارتباطی
 • پلت‌فورم پویا
 • یکپارچه‌سازی با ایمیل

مدیریت روابط با مشتریان یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce

مدیریت روابط با مشتریان

یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce مدیریت ساده و بدون دردسر با مشتریان است. این نرم‌افزار با دسترسی به داده‌های مهم مشتریان و تاریخچه تعاملات آنها با کسب و کار شما نوع ارتباط شما با مشتریانتان را مدیریت می‌کند.

این داده‌ها به شما کمک می‌کنند تا رفتار خاص هر مشتری را در رابطه با محصولات و خدماتتان بهتر و عمیق‌تر درک کنید. قابلیت مدیریت مشتریان این نرم‌فزار ابری تیم کاری شما را قادر می‌سازد تا به خوبی با یکدیگر همکاری داشته باشند. همچنین شما نیز می‌توانید فعالیتهای آنان را دنبال کنید.

مدیریت فرصتها یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار saleforce

مدیریت فرصتها

مدیریت فرصتها یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce به شمار می‌رود. این ویژگی منحصر به فرد این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا زمان حضور مشتریان در کسب و کارتان را مدیریت کنید.

با توجه به این داده‌ها شما می‌توانید در مورد حرکت بعدی خودتان در دنیای کسب و کار تصمیم‌گیری کنید. همین امر سبب می‌شود شما در میان رقبای خود برجسته شوید و مشتریان به شما اعتماد داشته باشند.

مدیریت کالا، خدمات و نقدینگی یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce

مدیریت کالا، خدمات و نقدینگی

مدیریت کالا، خدمات و نقدینگی یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید میزان سود کسب و کار خود را پیش بینی کنید در واقع با استفاده از Saleforce می‌توانید به اطلاعات کالا و یا خدماتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد، دسترسی داشته باشید.

این اطلاعات شامل قیمت، کیفیت و کد کالا است. همچنین با استفاده از این اطلاعات می‌توانید روش پرداخت و میزان تخفیف برای هر مشتری را نیز در نظر داشته باشید.  با استفاده از این داده‌ها می‌توانید تصمیم بگیرید که چه مقدار تحفیف باید به هرکدام از مشتریان خود بدهید و این امر نقش بسیار مهمی در رونق کسب و کار شما خواهد داشت.

تحلیل اینیشتین یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce

تحلیل اینیشتین

یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce تحلیل اینیشتین است. این تحلیل این امکان را برای کسب و کار شما به وجود می‌آورد تا نگرش عمیقی به کالا و خدماتی که به مشتریانتان ارایه می‌دهید، داشته باشید و گره کور برخی از فروشهای پیچیده را باز کنید.

با استفاده از این تحلیل قدم بعدی را زودتر برمی‌دارید. این تحلیل مشتریان شما را به سمت خرید سوق می‌دهد. تیم فروش شما در این تحلیل به تمامی اطلاعات مورد نیاز دسترسی دارند.

تحول در کسب و کارهای کوچک یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Salefocre

تحول در کسب و کارهای کوچک

نرم‌افزار Saleforce نرم‌افزای مناسب برای کسب و کارهای کوچک و استارت‌آپ‌هاست و به آنها نشان می‌دهد چگونه در دنیای پر رقابت امروزی تلاش کنند تا بتوانند به جایگاه مناسب خود دست پیدا کنند.

کسب و کارها با استفاده از داده‌های بدست آمده از کانالهای مختلف ارتباطی می‌توانند مشتریان هدف خود را شناسایی کنند. همچنین این نرم‌افزار شامل تقویمی برای ثبت رویدادها و تاریخ‌هاست. تمامی این امور از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce به شمار می‌روند و استفاده از این نرم‌افزار را برای تمامی کسب و کارهای کوچک ملزم می‌دارند.

مدیریت سرنخ‌ها (مشتریان) یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce

مدیریت سرنخ‌ها (مشتریان)

مدیریت سرنخ‌ها یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce به شمار می‌رود. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید به اطلاعات به روز مشتریان دسترسی داشته باشید و بهترین تصمیم را در رابطه با آنها بگیرید.همچنین در این نرم‌افزار با پیگیری خریدهای مشتریان می‌توانید الگوی خرید آنها را مشخص کنید.

بدون استفاده از این نرم‌افزار جعبه ورودی ایمیل شما همیشه پر از ایمیل است و شما نمی‌دانید به کدام‌یک از آنها باید پاسخ بدهید. اما این نرم‌افزار با امتیاز دهی به مشتریان شما ایمیلهای مهم را در ابتدای جعبه قرار می‌دهد و همین امر به افزایش رضایت مشتریان از کسب و کار شما می‌افزاید.

مدیریت بازاریابی در تمامی کانالهای ارتباطی یکی از مزایای استفاده نرم افزار Saleforce

مدیریت بازاریابی در تمامی کانالهای ارتباطی

بازاریابی مسئله بسیار مهمی در رونق کسب و کارها به شمار می‌رود. مدیریت بازاریابی در تمامی کانالهای ارتباطی یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce است.با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید کمپینهای چندگانه در کانالهای ارتباطی را مدیریت کنید و مشتریان را از طریق تمامی کانالهای تبلیغاتی جذب کنید.

این نرم‌افزار با تحلیل اطلاعات بدست آمده از این کانالها بهترین روشهای بازاریابی را برای شما مشخص می‌کند. در نتیجه شما می‌توانید تبلیغات تاثیرگذاری داشته باشید و مشتریان خود را افزایش دهید.

پلت‌فورم پویا یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce

پلت‌فورم پویا

نرم‌افزار Saleforce این امکان را برای شما به وجود می‌آورد تا نمودارهایی تصویری از عملکرد تیم بازاریابی و فروش خود داشته باشید با استفاده از این داده‌ها می‌توانید عملکرد کسب و کارتان را بسنجید. این نرم‌افزار این قابلیت را دارد با درگ و دراپ آیکونها صفحه شخصی خود را بسازید. نمودارهایی که در این صفحه در اختیار شما قرار می‌گیرند مراحل بعدی کار را برای شما ساده‌تر می‌کنند.

اپ موبایل نرم‌افزار Saleforce به تمامی کاربران این امکان را می‌دهد که از هرجایی و در هر زمانی به داده‌های CRM  دسترسی دشته باشند. آنها می‌توانند تاریخ جلسات و داده‌های دیگر مشتریان را دایما زیر نظر داشته باشند. این نرم‌افزار دارای قابلیت تلفن تصویری نیز است.

یکپارچه سازی با ایمیل یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Salefocre

یکپارچه‌سازی با ایمیل

یکی از مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce قابلیت یکپارچه‌سازی آن با ایمیل است. سرویس ایمیل این نرم‌افزار با جیمیل و اوت لوک شما منطبق می‌شود. در نتیجه می‌توانید محصولات و خدمات خود را با استفاده از روشی هوشمندانه‌تر ارائه دهید.

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

نرم‌افزار CRM را از شرکت پویا توسعه پارمیس بخواهید!

تا بدینجا به مزایای استفاده از نرم‌افزار Saleforce پرداختیم.  اما باید بدانید این نرم‌افزار تنها وقتی به موفقیت شما کمک می‌کند که به درستی نصب و اجرا شود.

شرکت پویا توسعه پارمیس با سالیان دراز تجربه در پیاده‌سازی این نرم‌افزار به موفقیت شما در کسب و کارتان کمک می‌کند. اگر سوالی در مورد استفاده از نرم‌افزار CRM در بانک دارید می‌توانید با تیم شرکت پویا توسعه پارمیس در ارتباط باشید!

نظرات کاربران

Click to Hide Advanced Floating Content

 

چگونه CRM را در کسب و کار خود راه اندازی کنیم؟

 

همین الان شروع کنید